سالها تجربه
راه حل های سریع

تحلیل و بررسی

اوین قدم برگذاری نشست و تحلیل و بررسی دقیق نیاز شماست تا بتوانیم به خواسته واقعی شما دست پیدا کنیم

ارائه راه حل

در این مرحله یا توجه به تحلیل و بررسی های صورت گرفته گرفته راه حل های مناسب و مشاوره های درست را در جهت تامین دقیق نیاز شما ارائه میکنم

شروع پروژه ها

در صورت تایید و نهایی شدن راه حل های ارائه شده پروژه تولید محصول نهایی آغاز و طبق برنامه زمانی کار را پیش می بریم

من در همه شرایط به شما کمک خواهم کرد.

من در تمام طول پروژه در کنار شما هستم و میتوانیم با تعامل و ارتباط از میزان پیشرفت و نیازهای پروژه با هم صحبت کنیم.

یکی از مهمترین بخش های کاری که من به آن تاکید دارم ارتباط مداوم با کارفرما و ارائه گزارش از روند پیشرفت کار برای اطمینان از انجام بموقع و حل نیاز مشتری در پروژه است.

من به عنوان یک
توسعه دهنده

0
همکاری با بیش از مشتری
0
ساعت مشاوره
0
سال تجربه

هر کسب و کاری نیاز به
راه حل مفید دارد

اهداف کسب و کار

شناسایی اهداف کسب کار از محصول و راه حل درخواستی یکی از مهمترین نیزهاست، این مورد با توجه به تجربه و شناخت من از حوزه فناوری اطاعات به شما کمک میکند تا به بهترین نحو و بروزترین سیستم ها برای نیاز خود بهره مند شوید.

پروژه های سنگین

نگران پروژه های سنگین و بزرگ خود نباشید هر پروژه ای دارای راه حل و ساختار کوچکتری است که میتوان با بررسی دقیق و ساختار شناسی منظم آن نیاز به محصول نهایی رسید.

نیاز نیست در نگاه اول برای جابجایی کوه پروژه نگران باشیم کافی است آن را به بخش های کوچتر تقسیم و مرحله به مرحله اقدام کنیم.

راه حل مفید

من در طول کار راه حل های مفید و نهایی را به دقت با توجه به نیازسنجی و اعلام موارد شما تهیه و ارائه میکنم و همیشه با بروزترین داده ها و تکنولوژیهای روز این راه حل ها را ارائه و اجرا میکنم.

درباره من

من باسابقه ای بیش از 12 سال کار در حوزه تولید نرم افزار، برنامه نویسی، بازاریابی و فروش محصولات نرم افزاری و سخت افزاری به شما کمک میکنم تا در این راه به جایگاه درست خود برسید.

با من تماس بگیرید.

آماده گفت و شنود با شما هستم